Buďte krásné a originální. Ukažte světu své pravé já a navrhněte si svůj šperk!

Milé zákaznice, chcete mít šperk, který bude vaši osobnost zcela vystihovat? Chcete mít originál, kterým jste sama? Stačí proto udělat jen tento krok.

Zašlete mi na info@alokin.cz své požadavky a přání. První variantou je se porozhlídnout po e-shopu a poslat mi odkazy nebo fotky produktů, na kterých se Vám líbí třeba jen komponent, barva, kombinace kamínků, tvar, velikost atd. Společně pak vymyslíme, jak by šperk mohl ve finále vypadat. Pokud nenacházíte nebo si neumíte představit kombinaci několika šperků v ten svůj ideální, druhou variantou je poslat mi svou portrétní fotku, barvu kterou máte ráda a jak velké šperky zhruba nosíte. Třetí variantou je osobní schůzka, kdy se domuvíme zcela konkrétně, jaký šperk se k Vaší osobnosti bude hodit nejvíc!

Osobní schůzky upřednostňuji v případech, kdy máte zájem o celý set, či velký večerní šperk k šatům, nebo o celé šaty značky Alokin. Nebo také v případě individuální objednávky svatebních produktů či jiných výrobků ve větším množství.

Zde je vzorník všech barevných podkladů našich šperků, které máme k dispozici, a ze kterého si můžete tu svou oblíbenou barvičku vybrat. Do něj pak vkládáme krystaly Swarovski či Preciosa.

Značka Alokin má také svou oficiální barvu s názvem ALOKIN VIOLET, která je speciálně namíchaná právě pro značku Alokin.

Alokin violet tvoří image značky a její úžasný odstín naleznete ve vzorníku pod číslem 605-lilac. Tato jedinečná barva je výrazem něžné krásy a ženskosti nové doby. Tedy ženství moudrého, klidného, duchovního, moderního, vnitřně silného a krásného. AV je barvou jemnosti, ale také návratu ke vzácným hodnotám jako je například láska, která je dnes vnímaná více spirituálně. Šperky v odstínu Alokin violet naleznete v nabídce nebo si je můžete objednat.

A nyní mám pro vás pár ukázek z dosavadních individuálních objednávek, ze kterých můžete načerpat inspiraci!

Hezkou podívanou a moc se těším na spolupráci s Vámi!

Vaše Nikol.


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Facebook Alokin

KONTAKT

Mgr. NIKOLA WLOCHOVÁ

adresa:
Na Vyhlídce 711
735 42 Těrlicko
 
 
tel.:
(+420) 773 473 001
email:
info@alokin.cz
 
 
IČ:
76617904
číslo účtu:
2900617451/2010

NEWSLETTER

Chcete dostávat novinky přímo do Vaší schránky? Zašlete nám svůj e-mail! :)