Milí zákazníci, vítáme vás do světa značky Alokin!

Svět značky Alokin je esence krásy a lásky vložená do každého kamínku. Je to víra ve výjimečnost každé bytosti, která si zaslouží originál vytvořený na míru své osobnosti a jedinečné krásy.

Tvoříme šperky a módu se specifickým a moderním designem. Značka Alokin znamená precizní ruční a uměleckou práci každého šperku, který vznikne.

Designérka šperků a módy Nikol Wlochová založila svou značku s cílem oslovit ženy, které milují a oceňují originální módu a doplňky. Nekonvenční pohled na zdobení žen, které si pořídí originál, který bude zrcadlit jejich duši, dovoluje přístup nové designerské tvorbě, která je zároveň udržitelná-tedy není rozmarem, ale věčnou součástí života ženy. Je to taková móda, která je nadčasová, kvalitní a nestárnoucí s ohledem na přírodu a její zdroje. Hodnoty značky Alokin jsou propojené s hodnotami designérky Nikol a těmi jsou: kvalita, nadčasovost, lokální výroba, ochrana zvířat, ochrana lidských pracovních práv a ochrana přírody.

Značka Alokin mění život ženám, které svou jedinečnost už nechtějí skrývat za masovou výrobou. Každý den ženám připomíná jejich neopakovatelnou osobnost! Dává výjimečný pocit a radost z vlastního návržení šperku. Umožňuje ženám se projevit ve své plné kráse. Šperk, který si žena pořídí je drahokam složený z přání její duše.

Šperky jsou zdobeny broušenými krystaly ze skla v různých barvách značek Swarovski a Preciosa. V nabídce je také široký výběr barevných podkladů (zde vzorník), do kterého se krystaly vkládají. Značka Alokin má také svou oficiální barvu tzv. ALOKIN VIOLET, která je speciálně namícháná právě pro značku Alokin a tvoří tak image značky.

Kovové komponenty jsou vybíraný s největší pečlivostí na kvalitu. Výběr je možný od bižuterních (mosazných) komponentů, přes postříbřené Ag 925 či pozlacené 24kt zlatem, až po stříbrné komponenty Ag 925. Kovové bižuterní komponenty neobsahují alergenní NIKL a jsou většinou PORHODIOVÁNY, čímž se zvyšuje jejich lesk a ochrana proti korozi. Tyto komponenty jsou hned v několika barvách jako je: stříbro, staré stříbro, zlato, staré zlato nebo-li bronz, růžové zlato a platina. Všechny komponenty pocházejí z České republiky z Jablonce nad Nisou.

Nabídka produktů se neustále mění a přicházejí tak stále NOVÉ PRODUKTY A NOVÉ LIMITOVANÉ EDICE ŠPERKŮ! Navštěvujte ALOKIN SVĚT pravidelně a sledujte novinky, které se nikdy neopakují!

Milí zákazníci, ráda se s Vámi setkám na individuální schůzce, kde můžeme spolu vytvořit šperk či šaty na míru! Cokoli máte na srdci, ozvěte se nám. Využít můžete jak kontaktní formulář, který naleznete níže na této stránce, tak náš facebook. Přeji Vám...

Děkujeme Vám za Vaší přízeň!

Váše Nikol.


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Facebook Alokin

KONTAKT

Mgr. NIKOLA WLOCHOVÁ

adresa:
Na Vyhlídce 711
735 42 Těrlicko
 
 
tel.:
(+420) 773 473 001
email:
info@alokin.cz
 
 
IČ:
76617904
číslo účtu:
2900617451/2010

NEWSLETTER

Chcete dostávat novinky přímo do Vaší schránky? Zašlete nám svůj e-mail! :)