NOVÁ KOLEKCE

NAŠE KRÁSNÉ A SPOKOJENÉ ZÁKAZNICE

Petra Knoblochová (studentka)

Chtěla bych poděkovat ALOKIN za úžasný set . Vyrábí s láskou a je to znát:) Je to precizní ruční práce, kterou nejvíc obdivuji ;) Nikol má neuvěřitelný talent. Obrovsky mě překvapila, jak dobře dokáže ztvárnit na zakázku šperk přesně podle mých představ. Skvělá domluva. Šperky ALOKIN mohu jedině doporučit a já si jdu o další napsat Ježíškovi :-).

Barča Čermáková (studentka)

Nikolko, děkuji Ti mnohokrát za nádherné zrcátko a v něm dokonalé vystihnutí mé osobnosti, vkusu a celkového stylu. Je vidět, že dáváš do své práce srdce, aby mohl každý výrobek vystihnout přesně každou z nás :-) Tento kousek už mi v kabelce nikdy nesmí chybět! Ještě jednou díky moc za překrásný svatební dar ;-)

Martina (obchodní referentka)

Originální šperky s precizním provedením. Změní i obyčejné šaty na neobyčejné . Doporučuji všem, udělejte si radost sami, nebo kupte krásny dárek a udělejte tak radost i někomu jinému;-). Ještě jednou děkuji i za tu svatební sadu povedla se;-).

Dana Wlochová

Jsem ráda za den, kdy jsem obdivovala úplně první šperk, který byl počátkem životního snu mé dcery. Alokin šperky se staly mou součástí na každém kroku. Děkuji Ti, zlatíčko.

Dagmar Leinveberová (skupina LDance)

Jako modelka, která měla tu čest předvádět modely šatů ozdobené krásnými šperky, mohu říci, že jsem byla velmi poctěna si něco, na pohled, tak krásného obléci a předvést to tak ostatním. Šperky jsou nápadité, vkusné a každý je ORIGINÁL, nikdy nepotkáte někoho, co má stejné šaty nebo šperky jako Vy a to je pro mne důležité! ♥

Petra Sznapková (učitelka v MŠ)

Neváhejte a nechte si u Nikol vyrobit šperk na míru! Originální, dokonalý a neobyčejně krásný. Značku ALOKIN, mohu každé z Vás vřele doporučit. Udělejte radost nejen sobě, ale i svým blízkým. Já neodolala a s výsledkem jsem maximálně spokojená!!! Nikol, ještě jednou Ti děkuji za naprosto úžasný set, který předčil veškeré mé očekávání.

Květa Recmaníková

Šperky Alokin měly premiéru v Národním divadle v Praze. Přeji otevřené srdíčko na Tvé cestě tvořit hezké věci. Cesta je dlouhá, ale kdo vytrvá, začne sklízet i "ovoce".

Nela Wlochová (obchodní referentka)

Jsem typická parádnice a šperky jsem vždycky měla ráda, ale ty od ségry mám nejraději a už ani jiné nenosím. Jsou přesně doladěné k mému oblečení, jsou kvalitní a vydrží dlouho krásné. A hlavně jsou jiné než ty ostatní!

Šárka Mohorková (modelka)

Pro Alokin jsem fotila krásné šatičky a nádherné originální šperky a mohu opravdu vřele doporučit. V těchto šatech značky Alokin spolu v kombinaci s nádhernými šperky budou dámy na akcích opravdu výjimečné. Co však mohu také doporučit, jsou zejména krásné nápadité svíčky, které jsem darovala jako dárek a udělala jsem tím svým blízkým velkou radost!

Romana Hrbková (konzultantka v organizaci ČKS)

První šperk Alokin - náušnice - jsem dostala jako dárek. Dneska moje sbírka čítá šest kousků včetně jemného prstenu, překrásného zrcátka i náramku, který mi Nikol vyrobila na míru, aby ladil k naušnicím, které jsem si zamilovala. Nadchla mě originalita šperků i samotná jejich tvůrkyně, která skvěle odhadla a pomohla vybrat ty pravé kousky pro mne. Alokin je moje nová závislost!

CO JE U NÁS NOVÉHO

Alokin slaví 5 let

Alokin slaví 5 let

dddd více >>

Napsali o nás...

Napsali o nás...

Rozhovory, články, vše, co napsali o značce Alokin více >>

Videoblog Alokin? Anooo!

Videoblog Alokin? Anooo!

Videoblog značky Alokin na youtube pro vás více >>

Buď krásná a originální. Ukaž světu své pravé já!

Ráda byste si pořídila šperk Alokin, ale nenašla jste na e-shopu ten pravý? V tom případě, právě pro Vás máme jedinečnou nabídku! Objednejte si jedinečný, originální šperk, vyhotovený podle Vašeho návrhu a představ!

Je totiž důležité, aby Vaše vizáž, oblečení a šperky byly v harmonii s Vaší duší. Jedině tak budete svému okolí vysílat ty správné signály! Nebojte se mě proto oslovit, a dát najevo svou jedinečnost! Projevte svou kreativitu a objednejte si luxusní sety či šaty PŘÍMO NA MÍRU!!! Volba barev podkladů i kamínků je jen na Vás! A pokud nemáte představu o svém konkrétním šperku, můžete se inspirovat z široké nabídky již vzniklých šperků!

Co proto, abyste svůj krásný šperk získala musíte udělat? Je to jednoduché!

Chci se dozvědět více!

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Facebook Alokin

KONTAKT

Mgr. NIKOLA WLOCHOVÁ

adresa:
Na Vyhlídce 711
735 42 Těrlicko
 
 
tel.:
(+420) 773 473 001
email:
info@alokin.cz
 
 
IČ:
76617904
číslo účtu:
2900617451/2010

NEWSLETTER

Chcete dostávat novinky přímo do Vaší schránky? Zašlete nám svůj e-mail! :)